Zirkonyum Diş

Konya zirkonyum diş, Konya Zirkonyum, Konya Zirkonyum Fiyatları ve zirkonyum yaptırmak istiyorsanız Dr. Dt. Mustafa Günbaş’tan randevu alarak zirkonyum diş ve zirkonyum diş fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Zirkonyum Diş Nedir?

Estetik, sağlam, doğal ve yüksek kaliteye sahip bir alaşım olması nedeniyle diş hekimleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü zirkonyum, diğer malzemelerin aksine hem ışık geçirgenliği yüksek hem de basınca dayanıklı bir maddedir. Bu sayede arka ve ön dişler için oldukça uygundur. Dişlerdeki renklenmeler ya da diş beyazlatma işlemlerinden sonuç alınamaması durumunda zirkonyum kaplama tedavisi uygulanabilir. Ayrıca metal destekli köprülerde ve kırık dişlerin tedavisinde de zirkonyum ideal bir tedavi seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Peki, doğal görünümü ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan zirkonyum kaplamanın sunduğu avantajlar nelerdir? Zirkonyum kaplama fiyatları neye göre belirlenmektedir?

İlerleyen yaş ve beslenme alışkanlıkları nedeniyle dişler beyazlığını ve dayanıklılığını kaybedebilir. Yine diş çürükleri ve kırıkları nedeniyle de sağlıksız bir ağız yapısı oluşabilir. Dişlerinin eski görünümünü ve sağlığını kazanmasını isteyenler için ise estetik diş hekimliği çeşitli seçenekler sunmaktadır. Zirkonyum kaplama bu seçenekler arasından en avantajlı olanlardan birisidir. Metal kaplamaların yerini alan zirkonyum diş kaplamaları, özellikle dişlerinin doğal bir görünüme sahip olmasını isteyenler için ideal bir seçenektir.

Metal diş kaplamalarının yapaylığını ortadan kaldıran ve kişilerin yaşam kalitesini arttıran zirkonyum diş kaplamaları, aynı zamanda diş sağlığını korur ve alerjiye neden olmaz. Işık geçirgenliği yüksek bu kaplamalar, porselene göre kırılmalara karşı daha dayanıklıdır. Ayrıca sıcak ve soğuk hassasiyetine neden olmadıkları gibi ağız dokuları ile tam uyum gösterirler.

Zirkonyum Kaplama Fiyatları

Konya zirkonyum kaplama fiyatları her kliniğe göre değişiklik göstermektedir. Ancak zirkonyum tedavisi fiyatlarında belirleyici olan pek çok faktör mevcuttur. Bu faktörlerin başında ise malzemenin kalitesi gelmektedir. Yine hastaya uygulanacak olan diş sayısı ve hastanın ağız yapısı da zirkonyum kaplama fiyatları üzerinde etkilidir. Bunların yanı sıra kur dalgalanmaları da zirkonyum kaplama fiyatlarına direkt olarak etki etmektedir. Eğer siz de hem dayanıklı hem de doğal görünen dişlere sahip olmak istiyorsanız zirkonyum kaplama tedavisinden yararlanabilir, uzman diş hekimlerinden güvenilir hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Google Etiket: Konya zirkonyum, Zirkonyum diş Fiyatları Konya, Konya Zirkonyum diş Fiyatları 2020, Konya Zirkonyum diş fiyat, Konya Diş Kaplama fiyatları, Konya Zirconium diş, Konya Zirkonyum diş Fiyatları, Zirkonyum diş Fiyatları 2020 Konya

Bizi Arayın